Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

05 października 2022

„Bądź dobrej myśli". Powieść, która spodobała się czytelniczkom

fot. pow.

fot. pow.

29 września w ostatni czwartek miesiąca po długiej wakacyjnej przerwie# w Filii Bibliotecznej w Dębowie spotkały się panie z Dyskusyjnego Klubu Książki (niektóre z nich przyszły nawet z małymi dziećmi). W tym dniu omawiały pierwszy tom powieści autorstwa Puliny Płatkowskiej "Bądz dobrej myśli".

Jest to powieść o znajomości Wisi, Haliny i Loni, które mimo, iż mieszkają w małej miejscowości nie wiele o sobie wiedzą. Postanowiły zapisać się na zajęcia z ceramiki i tam lepiej się poznają. Z czasem coraz bardziej stają się sobie bliższe i potrzebują się nawzajem. Warto przeczytać książkę autorstwa Pauliny Płatkowskiej, aby dowiedzieć się jak życie bywa nieraz przewrotne. Klubowiczkom bardzo spodobała się na tyle powieść, że wypożyczyły natychmiast kolejne części ..Lepsze czasy" i ,,Jasna sprawa", aby dowiedzieć się co słychać u naszych bohaterek. Udział w spotkaniu wzięło 9 pań.

Materiał: Justyna Kromrych / GBP w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)