Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2021

„To dzięki Wam z roku na rok możemy czynić dla niej cuda”. Podziękowania

fot. pow.

fot. pow.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdy 1% z# podatku przekazany na naszą Wiktorię.

Jest nam niezmiernie miło, że co roku o nas pamiętacie i przyczyniacie się do tego, że nasza codzienność, chociaż trudna, staję się nieco łatwiejsza. W tym roku udało nam się kupić (na zdjęciu) nowy gorset (z poprzedniego już wyrosła , a mi się ciągle wydaje taka malutka), ortezy oraz nowy wózek, który możecie zobaczyć jak śmigamy nim przez Mroczę (tak wiem rzadko, ale nieraz można nas złapać-napięty grafik rehabilitacja, nauka itd.) . W grudniu przyjdzie jeszcze jedna rzecz, ale na razie nie możemy zdradzić co to będzie, bo dostanie ją od gwiazdora.

Wszyscy macie takie wielkie serducha, jak to na zdjęciu (prześliczny prezent od uczniów klasy 1 B -SP w Mroczy , który codziennie towarzyszy nam w łóżku - Wiktoria od września br. jest również uczennicą tej klasy). Bardzo Wam dziękujemy za wszystko co dla nas robicie.

Pamiętajcie i w tym roku o naszej małej Gwiazdeczce, rozliczając swój PIT.

KRS 0000 191989 z dopiskiem Dla Wiktorii Masiak

Nie pogniewamy się również jak udostępnicie ten post i przekażecie nasz nr KRS znajomym i rodzinie.

To dzięki Wam z roku na rok możemy czynić dla niej cuda.

Niestety nie wiemy, kto przekazuje dla Nas swój 1% z podatku (RODO), ale wierzymy w moc mediów, społeczności i w to , że każdy kto oddał 1 % dla Wiktorii przeczyta to podziękowanie.

Patrycja i Krzysztof Masiak z Wiktorią i Frankiem

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)