Dziś mamy 21 stycznia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2021

„To dzięki Wam z roku na rok możemy czynić dla niej cuda”. Podziękowania

fot. pow.

fot. pow.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdy 1% z# podatku przekazany na naszą Wiktorię.

Jest nam niezmiernie miło, że co roku o nas pamiętacie i przyczyniacie się do tego, że nasza codzienność, chociaż trudna, staję się nieco łatwiejsza. W tym roku udało nam się kupić (na zdjęciu) nowy gorset (z poprzedniego już wyrosła , a mi się ciągle wydaje taka malutka), ortezy oraz nowy wózek, który możecie zobaczyć jak śmigamy nim przez Mroczę (tak wiem rzadko, ale nieraz można nas złapać-napięty grafik rehabilitacja, nauka itd.) . W grudniu przyjdzie jeszcze jedna rzecz, ale na razie nie możemy zdradzić co to będzie, bo dostanie ją od gwiazdora.

Wszyscy macie takie wielkie serducha, jak to na zdjęciu (prześliczny prezent od uczniów klasy 1 B -SP w Mroczy , który codziennie towarzyszy nam w łóżku - Wiktoria od września br. jest również uczennicą tej klasy). Bardzo Wam dziękujemy za wszystko co dla nas robicie.

Pamiętajcie i w tym roku o naszej małej Gwiazdeczce, rozliczając swój PIT.

KRS 0000 191989 z dopiskiem Dla Wiktorii Masiak

Nie pogniewamy się również jak udostępnicie ten post i przekażecie nasz nr KRS znajomym i rodzinie.

To dzięki Wam z roku na rok możemy czynić dla niej cuda.

Niestety nie wiemy, kto przekazuje dla Nas swój 1% z podatku (RODO), ale wierzymy w moc mediów, społeczności i w to , że każdy kto oddał 1 % dla Wiktorii przeczyta to podziękowanie.

Patrycja i Krzysztof Masiak z Wiktorią i Frankiem

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Budowa magazynów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pieczarki
7,99PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nowy taryfikator mandatów. W łatwy sposób sprawdzisz punkty karne

Od 1 stycznia obowiązuje nowy taryfikator mandatów i# punktów karnych. Są spore zmiany. Pamiętajcie - liczbę swoich punktów karnych możecie sprawdzić w dowolnym momencie – dzięki naszej e-usłudze lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

60% Polaków deklaruje chęć zamieszkania w domu z ogródkiem

Mieszkanie w hierarchii potrzeb człowieka zajmuje# czołową pozycję. Choć nie każdy ma tę świadomość, wpływa bezpośrednio na jakość życia. Tymczasem z danych Eurostatu za 2019 rok wynika, że w Polsce na jedną osobę statystycznie przypada 1,1 pokój. Ten wynik plasuje nas na ostatnim miejscu, ex aequo z Rumunią i Chorwacją. O czym w praktyce świadczą te liczby? Prawie 38% Polaków żyje w przepełnionych mieszkaniach. Sytuacja mieszkaniowa polskiego społeczeństwa jest problemem, z którym od lat borykają się kolejne rządy. Mimo że mieszkań przybywa, nadal popyt przewyższa podaż.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)