Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

20 lat działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich. „Posypały się” życzenia

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Związek Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią obchodził# jubileusz 20 - lecia. W imieniu władz Powiatu Pilskiego życzenia Zarządowi złożył Arkadiusz Kubich, Wicestarosta Pilski.

Związek działa na rzecz integracji i rozwoju samorządów lokalnych z wykorzystaniem walorów turystycznych i rekreacyjnych rzeki Noteci. Działania te mają na celu przywrócenie jej żeglowności, poprawę jakości wody i rozbudowę infrastruktury komunikacyjnej. Do Związku Miast i Gmin Nadnoteckich od tego roku należy rownież Powiat Pilski, który włącza się w realizacje wspólnych projektów.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Pile 

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (13)

  Gnojokok, w dniu 14-09-2021 10:33:26 napisał:

  Jak wygląda stan Noteci w naszej części Powiatu i jej żeglowność wszyscy widzimy.Obraz nędzy i rozpaczy. O jakiejkolwiek rekreacji nawet nie wspominam-ona istnieje tylko na potrzeby politycznej propagandy.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  To ja, w dniu 14-09-2021 14:13:03 napisał:

  Sławomir zadowolony, to najważniejsze! :)))

  odpowiedz

  • 2 (2)

  lol, w dniu 14-09-2021 17:56:51 napisał:

  ciepła posadka zaklepana

  odpowiedz

  • 6 (6)

  nakielanin2, w dniu 14-09-2021 22:05:16 napisał:

  Okazja do spotkań towarzyskich za pieniądze podatników. Jak można być tak zadowolonym z siebie, nie robiąc nic, poza dobrą miną do złej gry

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Józef , w dniu 14-09-2021 23:38:19 napisał:

  Noteć umiera. Za kilka lat będzie zarośniętym bagnem. Przez ostatnie lata regularnie jest pokrywana warstwą rzęsy co skutecznie uniemożliwia wędkarstwo, rekraacje. Brzegi zarastają coraz gęstszym pasem trzcin co uniemożliwia dostęp do wody. Tak banalna sprawa jak remont krótkiego odcinka nabrzeża przerasta możliwości zarządców. Naprawdę trzeba nie mieć wstydu, ba instynktu politycznego aby w takich sytuacjach szczerzyć się w mediach. Chciałbym przeczytac w tej laurce jakie mierzalne działania podejmuje ów związek i jakie są ich efekty. Przy takich pseudo działaczach za 20 lat trzeba będzie ogłosić referendum nad zmianą nazwy naszego miasta. Wówczas bowiem "nad Notecią" straci rację bytu. Ale wtedy czcigodni nagrodzeni będą korzystać z jakże zasłużonych emerytur...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)