Dziś mamy 27 listopada 2020, piątek, imieniny obchodzą:

28 września 2020

23-latek próbował targnąć się na życie. Pomoc przyszła w ostatniej chwili

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szybka reakcja szubińskich mundurowych uratowała 23-latka, który próbował targnąć się na #życie. Pomoc przyszła dosłownie w ostatniej chwili. Mundurowi przekazali desperata pod opiekę służbom medycznym.

Niepokojące zgłoszenie wpłynęło na stanowisko kierowania szubińskiego komisariatu w minioną sobotę (26.09.20) około 22.30. Jak wynikało z jego treści, młody mężczyzna wszedł na dach pasażu handlowego, skąd zamierzał skoczyć.

Już po chwili na miejscu byli szubińscy patrolowcy, którzy początkowo próbowali negocjować z mężczyzną. Ten jednak uparcie twierdził, że zamierza targnąć się na życie i nie słuchając żadnych próśb zaczął wchodzić na opierzenie budynku. Aby zapobiec tragedii mundurowi natychmiast zaczęli działać. Szybko weszli na dach i w ostatniej chwili ściągnęli desperata w miejsce bezpieczne.

Uratowany 23-latek został przekazany pod opiekę służbom medycznym, które przewiozły go do szpitala.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)