Dziś mamy 21 czerwca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 września 2020

23-latek próbował targnąć się na życie. Pomoc przyszła w ostatniej chwili

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szybka reakcja szubińskich mundurowych uratowała 23-latka, który próbował targnąć się na #życie. Pomoc przyszła dosłownie w ostatniej chwili. Mundurowi przekazali desperata pod opiekę służbom medycznym.

Niepokojące zgłoszenie wpłynęło na stanowisko kierowania szubińskiego komisariatu w minioną sobotę (26.09.20) około 22.30. Jak wynikało z jego treści, młody mężczyzna wszedł na dach pasażu handlowego, skąd zamierzał skoczyć.

Już po chwili na miejscu byli szubińscy patrolowcy, którzy początkowo próbowali negocjować z mężczyzną. Ten jednak uparcie twierdził, że zamierza targnąć się na życie i nie słuchając żadnych próśb zaczął wchodzić na opierzenie budynku. Aby zapobiec tragedii mundurowi natychmiast zaczęli działać. Szybko weszli na dach i w ostatniej chwili ściągnęli desperata w miejsce bezpieczne.

Uratowany 23-latek został przekazany pod opiekę służbom medycznym, które przewiozły go do szpitala.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ocena pracy zdalnej przyczyną konfliktu między pracownikami a pracodawcami?

Przedsiębiorcy częściej niż pracownicy źle oceniają jakość# pracy zdalnej. Po upływie kilkunastu miesięcy, zastosowany w wielu przypadkach po raz pierwszy model zdalnego zatrudnienia, przynosi gorsze efekty zdaniem co trzeciego pracodawcy. Najmniej zadowoleni z home office są przedstawiciele handlu, przemysłu i mikrofirm. Opinię pracodawców podziela co piąty pracownik, a wielu z nich nie wie, jak się ocenić – wynika z badań przeprowadzonych dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że nie ma już powrotu do rzeczywistości sprzed Covid-19.

(czytaj więcej)
0

Czym galerie handlowe przyciągają klientów? Przedstawiamy wyniki sondy

Co jest najważniejsze dla odwiedzających centra handlowe po# pandemii? Według wyników najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield nadrzędne dla klientów odwiedzających centra handlowe są: możliwość dokonywania zakupów na miejscu, bez korzystania z internetu oraz możliwość zrobienia spontanicznych, nieplanowanych zakupów. Najmniej ważny dla konsumentów okazuje się udział w eventach organizowanych na terenie centrum oraz korzystanie z oferty fitness.

(czytaj więcej)
0

Zadbaj o wątrobę. Sprawdź jak ją chronić!

Co szkodzi wątrobie? Jak ją chronić, by służyła nam jak najdłużej? Dowiesz się dzięki kampanii „Listy od W.”

(czytaj więcej)
0

Ranking opieki nad dziećmi. Polska zajęła 27. miejsce

Według raportu UNICEF, Luksemburg, Islandia, Szwecja, Norwegia i Niemcy zajmują# najwyższe miejsca w rankingu dotyczącym opieki nad dziećmi wśród 41 krajów OECD i UE. Na najniższych miejscach uplasowały się: Słowacja, Stany Zjednoczone, Cypr, Szwajcaria i Australia. Polska zajęła 27. miejsce.

(czytaj więcej)