Dziś mamy 27 października 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

28 września 2020

23-latek próbował targnąć się na życie. Pomoc przyszła w ostatniej chwili

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szybka reakcja szubińskich mundurowych uratowała 23-latka, który próbował targnąć się na #życie. Pomoc przyszła dosłownie w ostatniej chwili. Mundurowi przekazali desperata pod opiekę służbom medycznym.

Niepokojące zgłoszenie wpłynęło na stanowisko kierowania szubińskiego komisariatu w minioną sobotę (26.09.20) około 22.30. Jak wynikało z jego treści, młody mężczyzna wszedł na dach pasażu handlowego, skąd zamierzał skoczyć.

Już po chwili na miejscu byli szubińscy patrolowcy, którzy początkowo próbowali negocjować z mężczyzną. Ten jednak uparcie twierdził, że zamierza targnąć się na życie i nie słuchając żadnych próśb zaczął wchodzić na opierzenie budynku. Aby zapobiec tragedii mundurowi natychmiast zaczęli działać. Szybko weszli na dach i w ostatniej chwili ściągnęli desperata w miejsce bezpieczne.

Uratowany 23-latek został przekazany pod opiekę służbom medycznym, które przewiozły go do szpitala.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)