Dziś mamy 28 listopada 2020, sobota, imieniny obchodzą:

09 października 2020

"75 urodziny, czyli Lato z Pippi". Zakończył się termin składania prac

fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach

fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach

Dnia 5 października upłynął termin składania prac w# ogólnopolskim konkursie pt. "75 urodziny, czyli Lato z Pippi",. Organizatorem było wydawnictwo Jung-off-ska, a Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach była Ambasadorem konkursu.

7 października Biblioteka powołała kapitułę w składzie:Magdalena Lipińska - Gok Sadki, Aneta Rózga Miniszewska - GBP Sadki, Monika Mitek - filia biblioteczna Radzicz i Justyna Kromrych - filia biblioteczna Dębowo, która oceniła nadesłane prace w kategorii plastycznej. Trzy najlepsze zostaną przesłane do II etapu konkursu. Poniżej prezentujemy wszystkie prace biorące udział w rywalizacji. Wyniki konkursu opublikujemy 12 października.

Materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)