Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Badanie nie pozostawiło złudzeń. 37-latek pijany prowadził audi

fot. archiwum

fot. archiwum

Mroteccy mundurowi podczas rutynowej kontroli audi zatrzymali # 37-latka, który mając promil alkoholu wsiadł za kierownicę. Podejrzany stracił prawo jazdy, a dzisiaj usłyszał też zarzuty. Teraz jego zachowanie oceni sąd.


Policjanci z mroteckiego komisariatu, pełniąc służbę na terenie gminy, zatrzymali do rutynowej kontroli audi. Podczas rozmowy z siedzącym za kierownicą mężczyzną wyczuli od niego alkohol dlatego 37-latek został doprowadzony do komisariatu, gdzie sprawdzono go alkomatem.

Badanie to nie pozostawiło złudzeń. Okazało się, że mieszkaniec Mroczy miał w organizmie promil alkoholu, dlatego funkcjonariusze zatrzymali mu elektronicznie blankiet prawa jazdy. Dzisiaj (4.07.22) podejrzany usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Jego zachowanie oceni sąd, a zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią    

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Gruby , w dniu 04-07-2022 15:47:26 napisał:

  Który to taki mądry z mroczy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  niki, w dniu 05-07-2022 09:44:39 napisał:

  Tępić pijaków. Pozdrowienia dla Oficera prasowego KPP Nakło p. Justyny A.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  ha, w dniu 05-07-2022 12:45:37 napisał:

  Bo piś trzeba umić

  odpowiedz

  • 2 (2)

  mrocza, w dniu 05-07-2022 19:28:59 napisał:

  zrobić zdjęcie tych piratów pijanych kobietom też i pokazać na stronie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)