Dopłaty 2025. Wydłużony nabór trwa
fot. ARMiR
Do 16 czerwca 2025 r. rolnicy mają czas# na ubieganie się o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych w ramach tegorocznej kampanii. Dotychczas złożyli ponad 870 tys. wniosków.
O dopłaty bezpośrednie i obszarowe za 2025 rok można się ubiegać wyłącznie za pośrednictwem internetowej aplikacji eWniosekPlus. Nabór rozpoczął się 15 marca i po wydłużeniu ma się zakończyć nie 15 maja, a 16 czerwca. Wnioski będzie można składać jeszcze do 11 lipca, ale w przypadku opóźnienia będzie stosowane zmniejszenie płatności w wysokości 1 proc. należnej kwoty płatności za każdy dzień roboczy. Natomiast na wprowadzenie zmian będzie czas do 1 lipca.
Dotychczas rolnicy złożyli ponad 870 tys. wniosków. Ci, którzy nie mają komputerów, mogą liczyć na techniczne wskazówki pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W wyjaśnianiu wątpliwości wyjaśniają też pracownicy infolinii ARiMR.
Materiał: ARMiR
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym
Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Zajęcie miasta. Zwycięska walka o Szubin
W wyniku podpisanego układu #polityczno-wojskowego pomiędzy gen. Józefem Dowborem Muśnickim a Komisariatem NRL, gen. Dowbor Muśnicki przejął z rąk NRL dowództwo wojskowe. Uznając jedność wojska polskiego Komisariat NRL zastrzegał sobie tymczasową odrębność wojsk wielkopolskich, a mianowanie oficerów i urzędników wymagało aprobaty NRL.
(czytaj więcej)Zmiana lokalizacji. Nowa siedziba centrum szkolenia
Wraz z początkiem 2026 roku swoją lokalizację zmieniło# Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka dotychczas działająca w Toruniu od 2 stycznia br. rozpoczęła swoją działalność w Grudziądzu. Przeniesienie CSWOT ma związek z planami poszerzenia działalności szkoleniowej jednostki.
(czytaj więcej)
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
tomek, w dniu 25-05-2025 10:21:26 napisał:
odpowiedz
Karzeł , w dniu 25-05-2025 10:37:38 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 25-05-2025 12:35:22 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!