Akcja zakończona sukcesem. Dary trafiły do dzieci
fot. KGW Anieliny
Akcja Broviac, którą zainicjowało KGW Anieliny zakończyła się #sukcesem. Zebrane dary zostały przekazane dla dzieci leczących się onkologicznie.
Dziękujemy Wam z całego serca za wsparcie i zaangażowanie w naszą akcję! Dzięki Waszej hojności, pomocy i pozytywnej energii udało nam się osiągnąć więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić.
Każdy z Was – darczyńcy, wolontariusze, osoby szerzące informacje o akcji – był częścią czegoś wielkiego. Razem udowodniliśmy, że działając wspólnie, możemy naprawdę zmieniać świat na lepsze!
Podziękowania są skierowane do:
Butterfly Butik Butik Butterfy Krzysztof Wojtalewicz oraz Ekipa Notylków Eleganckie i Stylowe, Sołectwo Radzicz, KGW Radzic, Parafialny zespół Caritas w Radziczu, Technikum Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia w Mroczy, Michał Szcześniak i Mikołaj Lorencki, Kamila Leśniewska Strażaczka Gminy Sadki - kierowca wozu strażackiego, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach, Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle, Szkolne Koło Wolontariatu, Szkoła Podstawowa w Sadkach, Wójt Gmina Sadki Michał Piszczek, Dyrektor Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach Iwona Biniak, Koło Gospodyń Wiejskich w Samostrzelu i Sołectwo Samostrzel, Sołtys Magdalena Nowicka, KGW Łodzia, Sołectwo Łodzia Sołtys Edyta Żołecka, KGW Mrozowo, Sołectwo Mrozowo Sołtys Sylwia Dziubek, Cukiernia La Petite Karol Tyda, Radny Powiatu Nakło Maciej Boinski, Sołtys wsi Polichno Eliza Boinska z mieszkańcami, Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Pile, Odział Przedszkolny Dębowo, Mieszkańcom wsi Anieliny oraz KGW Anieliny.
To, co udało się zrealizować dzięki tej akcji, ma ogromne znaczenie i pozostanie z nami na długo. Ale to nie koniec – nadal chcemy działać, inspirować i pomagać.
Jeszcze raz ogromne dziękujemy! Jesteście wspaniali!
Materiał: KGW Anieliny
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym
Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"
Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.
(czytaj więcej)Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!