Dziś mamy 9 czerwca 2025, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 kwietnia 2025

Julia Szczepaniak na Mistrzostwach Świata. Trzymamy kciuki!

fot. pow.

fot. pow.

2 maja 2025 roku o 18:30 czasu polskiego Julia Szczepaniak,# uczennica I Liceum im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, weźmie udział w Mistrzostwach Świata U17 & U20 w podnoszeniu ciężarów w Limie.

Po raz drugi w swojej sportowej karierze Julia wystąpi na Mistrzostwach Świata. To ogromny sukces! Trzymajmy kciuki za Julię w jej drodze po marzenia!

Materiał: Ilona Świder / I Liceum im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 35 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sezon na szpinak. Zielona bomba dla zdrowia

Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Nie sadź IGO. Postaw na gatunki bezpieczne dla natury

Dzisiaj w naszym mini przewodniku #po świecie bezpiecznego i pięknego ogrodnictwa prezentujemy kolejne, rodzime gatunki, które będą cieszyć Wasze oczy w maju oraz te, których należy za wszelką cenę unikać.

(czytaj więcej)
0

8 czerwca - Dzień Informatyka. Mistrzowie cyfrowego świata

8 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Informatyka# – święto osób, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny świat.

(czytaj więcej)