Wiadomości z regionu
Zderzenie dwóch ciężarówek. Utrudnienia na krajowej dziesiątce

fot. OSP Brzoza
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę rano na drodze krajowej nr 10# w Emilianowie. Na wjeździe do parku przemysłowego zderzyły się dwa auta ciężarowe. Jedna osoba została poszkodowana.
Służby zostały powiadomione o zderzeniu cięzarówek kilka minut przed godziną 10.00. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej - OSP Brzoza, OSP Solec Kujawski i jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Bydgoszczy.
Poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy na dalsze badania. Na czas prowadzonych działań, aż do godzin popołudniowych występowały utrudnienia w ruchu.
Policja bada przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Galeria






Czytaj również
Dodaj komentarz
Jak zachować się podczas burzy? Skorzystaj z poradnika

O burzy mówimy wtedy, gdy następuje jedno lub kilka #nagłych wyładowań atmosferycznych (piorunów). Wyładowania występują zarówno pomiędzy chmurami, jak i między chmurą a ziemią. Zwykle burzy towarzyszą intensywne opady deszczu, często z gradobiciem, oraz porywisty wiatr.
(czytaj więcej)Podstawa udanej wyprawy. Sprawny autokar i sprawdzony kierowca

Czas na wycieczkę klasową lub zieloną szkołę? Sprawny autokar #i sprawdzony kierowca to podstawa udanej wyprawy.
(czytaj więcej)Nie sadź IGO. Postaw na gatunki bezpieczne dla natury

Dzisiaj w naszym mini przewodniku #po świecie bezpiecznego i pięknego ogrodnictwa prezentujemy kolejne, rodzime gatunki, które będą cieszyć Wasze oczy w maju oraz te, których należy za wszelką cenę unikać.
(czytaj więcej)Przygotowania do bezpiecznych wakacji. Nie zabraknie kontroli

W siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej# w Bydgoszczy odbyła się narada pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej pionu higieny dzieci i młodzieży w województwie kujawsko-pomorskim. Spotkanie miało na celu omówienie przygotowania służb do sezonu wakacyjnego. Pracownicy, jak co roku, będą realizować kontrole zorganizowanych form wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych oraz obiektów użyteczności publicznej.
(czytaj więcej)
Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad
Auto, w dniu 29-05-2025 08:09:53 napisał:
odpowiedz
matka Polka, w dniu 29-05-2025 08:22:40 napisał:
odpowiedz
Obserwator , w dniu 29-05-2025 10:14:41 napisał:
odpowiedz
Do matki polki, w dniu 29-05-2025 13:24:37 napisał:
odpowiedz
Rychu, w dniu 29-05-2025 13:39:37 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!