Dziś mamy 21 czerwca 2025, sobota, imieniny obchodzą:
06 czerwca 2025
Ostatnie zajęcia ceramiczne. Wkrótce zakończenie sezonu
fot. GOK Sadki
Na ostatnich zajęciach ceramicznych# szkliwiliśmy wykonane wcześniej i wypalone na biskwit prace.
Na efekty uczestnicy poczekają do 23 czerwca. W tym dniu odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu dla dzieci, które uczestniczyły w naszych stałych zajęciach (Ceramika, Kreatywny kącik, Zpt i Jabłoneczka).
Serdecznie zapraszamy!
Materiał: Iwona Biniak / GOK Sadki
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Wiosna i wczesne lato to idealny czas, by sięgnąć po świeży#, młody szpinak. Od kwietnia do czerwca trwa jego naturalny sezon – wtedy smakuje najlepiej, jest najtańszy i najzdrowszy. Znajdziemy go na targach, w warzywniakach i coraz częściej – prosto z lokalnych upraw. Ale szpinak to nie tylko zielony dodatek do obiadu – to prawdziwy superfood, który zasługuje na miejsce w każdej kuchni!
Ze stacji kolejowej w Bydgoszczy w pierwszy w tym sezonie #kurs wyjechał w czwartek (19 czerwca) sezonowy bezpośredni pociąg regionalny na Hel. Pasażerowie korzystający z organizowanych przez samorząd województwa połączeń przez całe wakacje dojadą również do popularnych miejscowości wypoczynkowych - Jastarni, Juraty, Chałup, Kuźnic, Władysławowa oraz do Trójmiasta. „Latarnik” z Bydgoszczy wyjeżdża codziennie przed 7.