Wspólny wyjazd. Uczestnicy świetnie spędzili czas
fot. Weronika Smełsz, Monika Mitek
W miniony czwartek udaliśmy się do Bydgoszczy, gdzie obejrzeliśmy # bajkę "Kayara niepokonana" oraz zagraliśmy w kręgle. Mimo deszczu to był bardzo aktywny i miły dzień.
Seans zainteresował dzieci, a po nim chętnie wypowiadały się na temat filmu. Podczas przejazdu na kręgle w autobusie panował pozytywny gwar. Nowa kręgielnia wszystkich pozytywnie zaskoczyła. Uczestnicy chętnie rywalizowali na kilku torach. Szczerze polecamy kręgielnię Enbo, gdzie spędziliśmy świetnie czas.
W drodze powrotnej udaliśmy się do znanej restauracji typu fast food, gdzie zjedliśmy ciepły posiłek. Do domu wszyscy wróciliśmy zadowoleni i chętni na kolejne wyjazdy.
Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas.
materiał: Monika Mitek
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym
Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Zajęcie miasta. Zwycięska walka o Szubin
W wyniku podpisanego układu #polityczno-wojskowego pomiędzy gen. Józefem Dowborem Muśnickim a Komisariatem NRL, gen. Dowbor Muśnicki przejął z rąk NRL dowództwo wojskowe. Uznając jedność wojska polskiego Komisariat NRL zastrzegał sobie tymczasową odrębność wojsk wielkopolskich, a mianowanie oficerów i urzędników wymagało aprobaty NRL.
(czytaj więcej)Zmiana lokalizacji. Nowa siedziba centrum szkolenia
Wraz z początkiem 2026 roku swoją lokalizację zmieniło# Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka dotychczas działająca w Toruniu od 2 stycznia br. rozpoczęła swoją działalność w Grudziądzu. Przeniesienie CSWOT ma związek z planami poszerzenia działalności szkoleniowej jednostki.
(czytaj więcej)