Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2022

Chór odwiedził podopiecznych. Koncert nagrodzono gromkimi brawami

fot. DPS Nakło

fot. DPS Nakło

Popołudniowy deszczowy poniedziałek 20 czerwca 2022 r., został urozmaicony Mieszkańcom Koncertem w wykonaniu zaproszonych Gości.

Chór Soli Deo pod dyrygenturą Moniki Łabisz zaprezentował Mieszkańcom utwory: "Signore Delicja Cime", "Santa Maria", "Oj Nasi Jadą", "When I Fall In Love", "Prząśniczka", "Bella Ciao", "Krakowskie wesele", "Siyahamba" oraz "Barka".

Mieszkańcy nagrodzili koncert gromkimi brawami a Przewodniczący Rady Mieszkańców Pan Marian Piwowarski wręczył serdeczne podziękowania na ręce Pani Moniki Łabisz.

Materiał: Magda Pasieka / DPS Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Ortodonta dla dzieci. Kiedy warto iść do kontroli?

Dbanie o zęby dzieci to nie tylko nauka szczotkowania. Warto także zatroszczyć się o prawidłowy zgryz. Zajmuje się tym ortodonta.

(czytaj więcej)