Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

22 października 2021

Czwarta fala przybiera na sile. W szpitalu trwają przygotowania

fot. archiwum

fot. archiwum

Codziennie Ministerstwo Zdrowia przedstawia kolejne# niepokojące dane na temat nowych przypadków zakażenia. Niestety, rośnie też liczba osób przebywających w szpitalach, a szczepienia przystopowały. Nie cieszą się już tak dużą popularnością, jak na początku.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną placówki medyczne przygotowują się na szczyt zachorowań. Jak to wygląda w szubińskim szpitalu? Otóż, obecnie placówka ma cztery miejsca obserwacyjne dla osób, u których wystąpiło podejrzenie zakażenia koronawirusem. O tym, ile przygotowanych jest miejsc dla chorych na Covid-19 w danym szpitalu decyduje wojewoda kujawsko-pomorski. Jak się okazuje, w szubińskim szpitalu zostaną utworzone kolejne takie miejsca. - Zgodnie z decyzją wojewody w Szubinie od 26 października zostanie utworzonych 26 miejsc dla pacjentów chorych na Covid-19- przekazała Marta Pióro rzecznik prasowej spółki Nowy Szpital w Nakle i Szubinie. 

Oceń artykuł: 29 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (15) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (33)

  Gnojokok, w dniu 22-10-2021 16:29:53 napisał:

  Skoro było tak dobrze ( dobra wyszczepialność w Nakle i województwie. ) to dlaczego jest tak tragicznie-? ;-) Zostaliśmy zmanipulowani szczepionkami i jej cudownym działaniem-? Jak teraz mają szczepić się inni,lub przyjmować kolejne dawki skoro każdego dnia widzą że to jest ponownie powtórka z rozrywki i kompletnie niczym się to nie różni od dwóch poprzednich lat kiedy o szczepionkach jeszcze nikt nie myślał.Co poszło nie tak-? XD

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (28)

  Przykre, w dniu 22-10-2021 17:53:37 napisał:

  Tylu zaszczepionych i czwarta fala? Czyli szczepionki można sobie w tyłek wsadzić...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (22)

  Nakielanin, w dniu 22-10-2021 19:18:34 napisał:

  Nie szczepionki, tylko szczepić powinni się ws, yscy!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (12)

  obserwator, w dniu 22-10-2021 21:26:58 napisał:

  Chorzy na covit19 są traktowani jak bogowie dla nich wszystko ( tylko nie zastrzyk) , a inni chorzy to gorszy sort Im bierze się miejsce w szpitalu bo na ich chorobę nie ma szczepionki. Na inne choroby umierają chyba nie ludzie bo nie są ujmowani w statykach a ich w naszym powiecie jest zdecydowanie więcej, dla Nich nie otwierane są dodatkowe szpitale ( przy braku miejsc są odsyłani do domu )????????????????? refleksja????

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (8)

  6 fala, w dniu 23-10-2021 01:06:45 napisał:

  Piąta fala tkwi już w okopach, a piąta ma mobilizację. To jest ta nowa normalność.

  odpowiedz

  • -5 (9)

  Wolo, w dniu 23-10-2021 08:36:53 napisał:

  Czytam te wasze nakielskie wypociny i boleje nad biedą umysłową wyżej komentujących. Głupszego miasta w w życiu nie spotkałem.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (7)

  Mariusz7520, w dniu 23-10-2021 12:19:17 napisał:

  Rok 2035 cesarz polski Jarosław Kaczyński informuje o 47 fali korona wirusa ,28 dawka szczepionki została właśnie podana w pierwszej kolejności emerytom i nauczycielom .......oby tylko się nie sprawdzilo

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Maria, w dniu 24-10-2021 07:09:10 napisał:

  Może ktoś napisze wreszcie uczciwie, ile zna osób które się zaszczepiły i zachorowały. Może warto byłoby poświęcić temu tematowi osobny artykuł.

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Daras, w dniu 24-10-2021 12:08:20 napisał:

  Ludzie nmydlcie to brak zaszczepienie jest przyczyną popatrzcie na iine kraje diuzo szczepień mało chorych

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Olej Kujawski
8,99PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotobombki
19,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ziemniaki
0,99PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)