Dziś mamy 5 października 2022, środa, imieniny obchodzą:

08 lipca 2022

Dąb wziął rewanż. GLZS zakończył sezon porażką

fot. archiwum

fot. archiwum

Bardzo nieudanie z ostatnim meczu sezonu piłkarskiego 2021/2022 w bydgoskiej B – klasie # zaprezentował się GLZS Sadki. Podopieczni Piotra Grudy ulegli wysoko na własnym boisku zespołowi Dębu Potulice.

GLZS Sadki w ostatnim meczu tegorocznych rozgrywek piłkarskich na szczeblu B – klasy podejmował na własnym boisku Dąb Potulice. Było to starcie dwóch czołowych ekip w grupie III. Dąb co prawda zapewnił sobie już najniższy stopień podium na koniec sezonu ale do Sadek przyjechał w jednym celu – zmazania plamy za porażkę na własnym boisku w rundzie jesiennej. I udało się to zrobić ze znaczną nawiązką.

Miejscowi nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki, a prawdziwe „show” piłkarskie zaprezentował Michał Murach, który po raz kolejny pokazał, że jak chce, to może strzelać na zawołanie. Efekt wyszedł z tego taki, że zdobył łącznie 4 bramki, co dało ponad 66% dorobku całego zespołu w tym meczu. Pozostałe dwa trafienia dołożył Łukasz Srokowski, który tylko potwierdził, że podstawowy skład ataku Dębu Potulice jest jednym z najlepszych na tym poziomie rozgrywek. Honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował natomiast Arkadiusz Lemke.

GLZS Sadki – Dąb Potulice 1:6 (1:2)
Bramki: Arkadiusz Lemke – Michał Murach 4, Łukasz Srokowski 2

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Konstrukcje stalowe
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)