Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

18 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej w „Żegludze”. Były kwiaty, życzenia i występy

fot. pow.

fot. pow.

W Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Kmdr.# B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią 15 października odbyła się uroczystość upamiętniająca Dzień Edukacji Narodowej.

Z okazji tego święta nauczyciele i uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej by wysłuchać życzeń od samorządu szkolnego i podziwiać talenty aktorskie uczniów klasy 2ps w scenkach z życia szkoły. Kwiaty, upominki, życzenia i koncert szkolnej orkiestry dętej zakończyły ten piękny, uroczysty dzień.

Materiał: ZSŻŚ w Nakle 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)