Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

27 maja 2021

Dzień Pracownika Samorządowego. Składamy najserdeczniejsze życzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy wyjątkowe# święto – Dzień Pracownika Samorządowego.

Z tej okazji w imieniu całej redakcji składamy najserdeczniejsze życzenia, wytrwałości. Aby każdy dzień pracy był dla Was satysfakcjonujący. Dziękujemy za trud włożony w codzienne obowiązki dla dobra każdej gminy, powiatu. Życzymy samych sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale też osobistym. 

Oceń artykuł: 67 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Sołtys , w dniu 27-05-2021 09:46:08 napisał:

  Dlatego nie ma sesji w Szubinie?

  odpowiedz

  • 2 (4)

  życzliwa inaczej, w dniu 27-05-2021 12:29:43 napisał:

  Niech żyje i rozkwita biurokracja!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Włościanka, w dniu 27-05-2021 14:07:27 napisał:

  Napisz redakcjo ilukrotnie zwiększyła się ilość biurw w porównaniu z PRL. W czasach gdy nie było komputerów a tylko liczydło, było ich około 1/3 obecnego stanu. Więc albo są zbędni albo są idiotami!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Deska elewacyjna
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Nowe stylizacje
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)