Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2022

Emocjonująca uroczystość. Podsumowano osiągnięcia uczniów

fot. MM

fot. MM

24 czerwca w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w # Lubaszczu odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Była to idealna okazja do dokonania podsumowania osiągnięć uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia szkolnego sztandaru oraz odśpiewania Mazura Dąbrowskiego. Następnie uczniowie szkoły w Lubaszczu powitali wszystkich przybyłych nauczycieli na czele z dyrektorem Arkadiuszem Kamińskim oraz radę rodziców.

W dalszej kolejności dyrektor szkoły zwrócił się do uczniów, którzy po opuszczeniu murów szkoły staną się jej absolwentami. Arkadiusz Kamiński odczytał również okolicznościowe listy od ministra edukacji oraz starosty nakielskiego, po czym przystąpiono już do wręczania świadectw, dyplomów oraz nagród dla najbardziej wyróżniających się uczniów. Wyróżniono także uczniów zaangażowanych m.in. w wolontariat.

Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, dzisiejsze zakończenie roku szkolnego było niezwykle emocjonujące. Na zakończenie uroczystości, uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny.

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)