Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 maja 2023

Grupa przedszkolaków w sali zajęciowej. Tematem spotkania - motyle

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W poniedziałek, 29 maja tuż po spektaklu Teatru Maska grupa przedszkolaków z# Bnina na czele z wychowawczynią Panią Iwoną Bembnistą odwiedziła nas w naszej sali zajęciowej.

Tematem zajęć były motylki . Dzieci otrzymały wydruki tych pięknych stworzeń, a pierwszym zadaniem było pokolorowanie ich flamastrami. Gdy nasze motylki nabrały barw wspólnie z paniami pomogłyśmy dzieciom zamontować pierwsza- cieńszą słomkę, a nastepnie grubszą. Dzięki temu systemowi motyle machały skrzydełkami jak prawdziwe!

Czas mijał szybko i ani się nie obejrzeliśmy, a przyszedł czas rozstania. Przedszkolaki wsiadły w autobus i wróciły do swoich domów z latającymi motylami w rękach.

To był bardzo miło spędzony czas!

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)