Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

09 listopada 2022

Gwarnie i wesoło. Chusta animacyjna oraz test wiedzy

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sadkach zaprosiła# przedszkolaki do wspólnego świętowania.

7 listopada odwiedziły nas dwie grupy z przedszkola Dobre Ludki w Sadkach. Było gwarnie i bardzo wesoło.

Na dzieci czekały różne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, joga, czy zabawy ruchowe. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bajkowymi akcesoriami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w małym teście wiedzy (oczywiście pytania dotyczyły bajek).

Czas bardzo szybko mijał przy dobrej zabawie. A my (organizatorzy) mogłyśmy się przekonać, że razem możemy więcej.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez: Magdalenę Sobiecką animator kultury GOK, Dominikę Bielecką animator kultury GOK oraz Monikę Mitek bibliotekarkę GBP w Sadkach.

Materiał: Monika Mitek.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)