Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 listopada 2022

Gwarnie i wesoło. Chusta animacyjna oraz test wiedzy

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sadkach zaprosiła# przedszkolaki do wspólnego świętowania.

7 listopada odwiedziły nas dwie grupy z przedszkola Dobre Ludki w Sadkach. Było gwarnie i bardzo wesoło.

Na dzieci czekały różne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, joga, czy zabawy ruchowe. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bajkowymi akcesoriami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w małym teście wiedzy (oczywiście pytania dotyczyły bajek).

Czas bardzo szybko mijał przy dobrej zabawie. A my (organizatorzy) mogłyśmy się przekonać, że razem możemy więcej.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez: Magdalenę Sobiecką animator kultury GOK, Dominikę Bielecką animator kultury GOK oraz Monikę Mitek bibliotekarkę GBP w Sadkach.

Materiał: Monika Mitek.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)