Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

01 sierpnia 2021

Kabarety, koncerty i niespodzianki. „Rozrywka Last Minute” już dzisiaj

fot. pow.

fot. pow.

Spragnieni wydarzeń i zabawy na świeżym powietrzu? Brak planów na# najbliższy weekend? Przychodzimy Wam z odsieczą! Zapraszamy na rodzinny piknik pod nazwą ROZRYWKA LAST MINUTE.

Już w niedzielę (1 sierpnia) od godziny 14:00 na nakielskiej przystani czeka na Was wiele niespodzianek. Na scenie zagości Orkiestra Dęta OSP Nakło, która przygotowała na tę okazję koncert muzyki rozrywkowej. Następnie w tajniki iluzji przybliży Łukasz Ogonowski, a chwilę po nim ze sceny popłynie wielka dawka humoru, którą zaserwuje Kabaret K2. Jako ostatni na scenie zagości Robert Rozmus, który wykona swoje show, a w nim przeboje minionych dekad w zabawnym wykonaniu.

Podczas koncertu na terenie przystani będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Warto dodać, że spośród osób, które w najbliższą niedzielę skorzystają z oferty szczepień podczas wydarzenia ROZRYWKA LAST MINUTE, zostaną rozlosowane upominki.
Tych, którzy nie zdążyli wziąć udziału w Narodowym Spisie Powszechnym zapraszamy do mobilnego punktu spisowego.

Na dużych i małych gości czekają pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego, plac zabaw i stoiska gastronomiczne.

Wstęp na piknik jest bezpłatny.

Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, a także Starosta Nakielski.

Materiał: Szymon Niemczewski - Promocja Wydział Organizacyjny UMiG Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)