Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2022

Kacper Gieryk najlepszym polskim juniorem roku 2021. Gratulujemy!

Kacper Gieryk (KTK Kalisz) został# najlepszym polskim juniorem roku 2021 według Kolarstwo na sport Narodowy. To był niezwykle trudny wybór, ponieważ naszym zdaniem kilku zawodników ścigało się na podobnym poziomie.

Kacper szczególnie z dobrej strony pokazywał się na czasówkach Mistrzostw Europy (7m) i Świata (12m) Zdobywając ponad to srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski. Drugie miejsce dla Huberta Grygowskiego (Copernicus – CCC), który ze świetnej strony pokazywał się na mocno obsadzonych wyścigach zagranicznych: GP Rüebliland (5m), One Belt One Road (7m) czy LVM Saarland Trofeo (9m) zabrakło jednak kropki na „i” podczas ME i MŚ. Trzecie miejsce dla Mateusza Gajdulewicza (Warszawski Klub Kolarski) – Mistrz Polski ITT, Drugi zawodnik GMP czy 9 zawodnik ME ITT.

Kolejne miejsca zajęli: Kacper Hoppa (Mistrz Polski RR i Wicemistrz przełajowy), Michał Pomorski (2m MP RR, 1m Dentergem, 3m Coppa Montes), Dominik Ratajczak (3m MP ITT, 3m ME Eliminacyjny), Jakub Lewandowski (3m ME Scratch), Michał Żelazowski (6m Philippe Gilbert Juniors, 7m Dentergem), Łukasz Juszczak (MP Cyclocross, 3m GMP) i Filip Brzóska (MP MTB).

Najlepszy Polski zawodnik (Junior) roku 2021:

1. Kacper Gieryk (KTK Kalisz)
2. Hubert Grygowski (Copernicus - CCC)
3. Mateusz Gajdulewicz (Warszawski Klub Kolarski)
4. Kacper Hoppa (Copernicus - CCC)
5. Michał Pomorski (Warszawski Klub Kolarski)
6. Dominik Ratajczak (Copernicus - CCC)
7. Jakub Lewandowski (KS Społem Łódź)
8. Michał Żelazowski (KTK Kalisz)
9. Łukasz Juszczak (UKS Koźminianka Koźminek)
10. Filip Brzóska (KK Nexelo Wałbrzych)

Materiał: Kolarstwo na sport narodowy

Oceń artykuł: 15 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Mtb, w dniu 05-01-2022 16:20:46 napisał:

  Brawo!!! Gratulacje!!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Conlago, w dniu 05-01-2022 16:48:22 napisał:

  Gratulacje.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  AMIK, w dniu 05-01-2022 17:35:43 napisał:

  Gratulacje

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Znajomy , w dniu 05-01-2022 21:31:15 napisał:

  Brawo dla Kacpra i jego rodziców !!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)