Dziś mamy 23 września 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2021

Konkurs Boże Narodzenie w obiektywie dobiegł końca. Zobacz najlepsze zdjęcia

Nadszedł czas wyników konkursu fotograficznego.

Nasz bożonarodzeniowy konkurs miał swobodną formułę. Warunek był jeden - zdjęcia musiały być związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wśród nadesłanych fotek nie brakowało portretów, fotografii zwierząt oraz świątecznych ozdób.

Spośród nadesłanych fotografii internauci wybrali dziesięć według nich najlepszych zdjęć, a my pod okiem redakcyjnego jury uhonorowaliśmy atrakcyjnymi nagrodami trzy z nich. Dodatkowo redakcja przyznała dwie nagrody pocieszenia.

I miejsce: Patrycja Masiak "Mikołaj z szaloną Śnieżynką"

II mijesce: Agata Petrich "Dziecko tworzy magię świąt"

III miejsce: Paulina Sztejka "Choinkowa moc"

Nagrody pocieszenia otrzymują:

- Justyna Majzon "Samuel - Mini Mikołajek" 

- Natalia Malikowska "Czekając na prezenty"

 

Przypomnijmy nagrodami przeznaczonymi dla laureatów są:

I miejsce - Aparat Fujifilm Instax Mini sponsorowany przez firmę Fobit ul. Dąbrowskiego 28 w Nakle nad Notecią

II miejsce - bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w Sklepie Medycznym "Zdrowie", ul. Kazimierza Wielkiego 16 w Nakle nad Notecią

 

III miejsce - bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Strefie Urody Donaty Mazur ul. Świerkowa 1 w Występie.

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Oceń artykuł: 23 63

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)