Dziś mamy 25 listopada 2020, środa, imieniny obchodzą:

06 października 2020

Konkurs fotograficzny i plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Stowarzyszenie "Czas dzieci" działające w Kcyni zachęca uczniów z Powiatu Nakielskiego #do wzięcia udziału w konkursach: plastycznym i fotograficznym

Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego „Las wokół nas” dla klas I-III

 1. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów klas I-III szkół podstawowych w Powiecie Nakielskim.
 2. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Czas dzieci” mające siedzibę w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia.
 3. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Las wokół nas” dla klas I-III jest elementem projektu „Las wokół nas” dotowanego przez Zarząd Powiatu Nakielskiego z konkursu 6/2020 „Ekologia w powiecie nakielskim 2020”
 4. Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy przyrodniczej dzieci z Powiatu Nakielskiego pokazanie dzieciom walorów środowiska, rzadkich gatunków zwierząt oraz charakterystycznej roślinności, a także integrację uczestników projektu „Las wokół nas” oraz uwrażliwienie na otaczające piękno pałuckiej przyrody, a także wykorzystanie różnych technik plastycznych i kreatywnego myślenia.
 5. Tematem konkursu jest stworzenie płaskiej pracy plastycznej w dowolnej technice, w formacie A3, przedstawiającej postaci, miejsca, wydarzenia, symbole związane z lasem (np. jak można spędzać czas w lesie, jakie zwierzęta zamieszkują las itp.).
 6. Praca powinna być czytelna, estetyczna, kreatywna.
 7. Praca powinna być podpisana z tyłu (imię, nazwisko, klasa, szkoła).
 8. Komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze prace i te prace zostaną nagrodzone.
 9. Pracę wraz ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia -  do dnia 28 października 2020 r.
 10. Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego i uczestnicy zostaną powiadomieni odpowiednio wcześniej.

Regulamin Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Las w obiektywie” dla klas IV-VIII

 1. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w Powiecie Nakielskim.
 2. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Czas dzieci” mające siedzibę w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia.
 3. Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Las w obiektywie” dla klas IV-VIII jest elementem projektu „Las wokół nas” dotowanego przez Powiat Nakielski z konkursu 6/2020 „Ekologia w powiecie nakielskim 2020”
 4. Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy przyrodniczej dzieci i młodzieży z Powiatu, Nakielskiego pokazanie dzieciom i młodzieży walorów środowiska, rzadkich gatunków zwierząt oraz charakterystycznej roślinności, a także integrację uczestników projektu „Las wokół nas” oraz uwrażliwienie na otaczające piękno pałuckiej przyrody, a także wykorzystanie różnych technik plastycznych i kreatywnego myślenia.
 5. Tematem konkursu jest stworzenie fotografii w rozszerzeniu .jpeg lub .png, o maksymalnej pojemności 500kb, przedstawiającej postaci, miejsca, wydarzenia, symbole związane z lasem (np. jak można spędzać czas w lesie, jakie zwierzęta zamieszkują las itp.).
 6. Zdjęcie powinno być czytelne, kreatywne i inspirujące.
 7. Zdjęcie powinno być podpisane (imię, nazwisko, klasa, szkoła).
 8. Komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze prace i te prace zostaną nagrodzone.
 9. Zdjęcie należy przesłać drogą mailową na adres Stowarzyszenia stowarzyszenieczasdzieci@gmail.com Natomiast zgodę rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia -  do dnia 25 października 2020 r. Nadesłane zdjęcie bez zgody rodzica nie będzie brało udziału w konkursie!
 10. Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie z zachowaniem reżimu sanitarnego w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani odpowiednio wcześniej.

Materiał: Stowarzyszenie "Czas dzieci" w Kcyni

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin Powiatowego Konkursu Fotograficznego.docx
Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego.docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Masaż leczniczy
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Remonty mieszkań
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)