Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2023

Książki z serii "Zaopiekuj się mną". Zajęcia literacko-kreatywne

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

W poniedziałek (23.01.2023 r.) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach po raz kolejny odbyły się zajęcia literacko-kreatywne dla# dzieci. Bibliotekarka zaprezentowała uczestniczkom kilka książek z serii "Zaopiekuj się mną". Historie o zwierzętach, które szukają miłości, są dobrze znane naszym czytelnikom. Dziewczyny chętnie opowiadały o ulubionych opowieściach, szukały podobnych książek na bibliotecznych półkach.

W części kreatywnej dziewczyny otrzymały papier, kolorowy filc i włóczki. Te, których nie było na ostatnich zajęciach zajęły się wyszywaniem. Pozostałe okleiły rolki papieru kolorowym filcem. Zaczęły również odpowiednio przygotowywać wełnę. Na kolejnym spotkaniu wszystko odpowiednio skleimy. Już nie możemy się doczekać.

Materiał: Monika Mitek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)