Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2021

Maja Łęgowska wygrała wszystkie pojedynki. Jedzie na turniej ogólnopolski

fot. LUKS Kołaczkowo

fot. LUKS Kołaczkowo

W dniu wczorajszym w Sępólnie Krajeńskim rozegraliśmy# Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek w tenisie stołowym.

Po tym jak dziewczęta z Kolaczkowa zdobyły złoty medal w drużynowych Igrzyskach Młodzieży przyszły kolejne sukcesy indywidualne. "Nasze złotka" stanęły na wysokości zadania. Maja Łęgowska okazała się niepokonana, wygrywając wszystkie pojedynki. Bardzo emocjonujące były pojedynki półfinałowy i finałowy, w których Maja zwyciężyła w stosunku 3:2. Dzięki zwycięstwu w turnieju Maja będzie reprezentowała nasze województwo w turnieju ogólnopolskim, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 10-12 grudnia. Również imponująco zagrała Natalia Małecka zajmując V miejsce w województwie. Niestety,  drabinka turniejowa sprawiła, że "nasze złotka" musiały zagrać ze sobą już w ćwierćfinale i tylko jedna mogła awansować do pierwszej czwórki zawodów. Natalia wygrała wszystkie pozostałe pojedynki.

Materiał: LUKS Kołaczkowo

Oceń artykuł: 137 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
Fotobombki
19,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Olej Kujawski
8,99PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)