Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

04 maja 2022

"Majówka z Baśką". W rozgrywkach udział wzięło 80 osób

fot. pow.

fot. pow.

2 maja br. do Wiela na "Majówkę z Baśką zjechali się miłośnicy tej gry. Zjawiło się dość liczne grono bo około 80 osób.

Zgromadzonych przywitali i otworzyli turniej: Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński oraz Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik. Gospodarzem imprezy był Sołtys Sołectwa Wiele, i jednocześnie Radny – Marek Wenerski. Przedstawił on zebranym sędziów: Pana Wiesława Jarzęba oraz Marcina Kanię.

Następnie rozpoczeły się rozgrywki, które trwały do godziny 19.00. Przebiegały one w bardzo dobrej, rodzinnej atmosferze, jak to bywa w Wielu. W trakcie przerw można było poczęstować się przygotowanym ciastem lub grochówką.

Po zakończeniu ostatniej rundy oraz podliczeniu punktów zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Oto jak wyglądały wyniki:

Drużynowo:
1. Ferajna z Huty
2. As Pik Chełmża
3. Bory Tuchola

Indywidualnie:
1. Marek Kowalkowski
2. Roman Grabowski
3. Mirosław Sosnowski
4. Eugeniusz Wenerski
5. Marek Winter
6. Stefan Kamiński

Walka o pierwsze miejsce była zawzięta. Pierwsza trójka zgromadziła taką samą ilość dużych punktów (26 pkt) i o kolejności zadecydowały małe punkty.

Organizatorzy pragną podziękować obecnym za przybycie oraz sponsorom za ufundowanie nagród i pucharów. Zapraszamy na kolejne zawody!

Materiał: Ewelina Musiał/ UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)