Dziś mamy 8 grudnia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2022

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 3 grudnia 2022 roku KSSK GWARD oddział Szubin wraz z Stowarzyszenie GODAWIANIE przeprowadził na terenie strzelnicy# sportowej w Godawach Turniej Mikołajkowy w konkurencjach pistolet boczny zapłon 25 m, pistolet centralny zapłon 25 m, karabin centralny zapłon 100 m oraz strzelba

Zawody były kwalifikowane do kalendarza Pom.Z.S.S , których celem jest między innymi:
• integracja środowisk
• popularyzacja strzelectwa sportowego,
• wyłonienie najlepszych zawodników.

Zawody cieszyły sie jak zwykle dużym zainteresowaniem. Zawodnicy reprezentowali rożne województwa. Strzelców którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą.

Klasyfikacja Medalowa

pistolet boczny zapłon 25m

JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 95
KARCZEWSKI ANDRZEJ ZAWISZA Bydgoszcz 94
JOŃCZAK BOGUSŁAW BKS Bydgoszcz 94

 

 

 

pistolet centralny zapłon 25m

JOŃCZAK BOGUSŁAW GWARD Kwidzyn 91
FIJOŁEK MATEUSZ  GWARD Kwidzyn 88
JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 87

 

 

 

KARABIN AK 47 100m

FIJOŁEK MATEUSZ GWARD Kwidzyn 100
JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 100
WALCZAK MARIUSZ GWARD Kwidzyn 100

 

 

 

Strzelba

FIJOŁEK MATEUSZ GWARD Kwidzyn 2.74
PTASZNIK MARIUSZ GWARD Kwidzyn 3.07
SOLAREK KRZYSZTOF VIS TUCHOLA  3.97
 

Trójbój Pistolet centralny i boczny zapłon I Karabin centralny zapłon

JOŃCZAK BOGUMIŁ BKS Bydgoszcz 284
JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 282
FIJOŁEK MATEUSZ GWARD Kwidzyn 275


 

 

Wyniki pozostałych zawodników są w komunikacie w Pomorskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie KSSK GWARD na portalach internetowych, społecznościowych.

Zabezpieczenie medyczne - ratownik Alicja Jaśkowiak. Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek (grochówka).

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę sportową Wirtualną w Szubinie 14 Stycznia 2022 roku konkurencja: pistolet 25 m, karabin 50m, 100m, lub 300m, Zawody z okazji powstania WLKP.

Zachęcamy wszystkich do udziału. KSSK GWARD ODDZIAŁ SZUBIN

Materiał: Leszek Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)