Dziś mamy 21 czerwca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 listopada 2020

Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich. Sprawdź komunikat organizacyjny

Na 5 grudnia zaplanowano Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich w #Nakle. Poniżej komunikat organizacyjny.

1. Termin i miejsce:

- 05 grudnia 2020 r. (sobota) o godz. 10.00.
- Nakielski Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 3

2. Organizator:

- Nakielski Sport Sp. z o.o.
- Nakielski Ośrodek Kultury.

3. W turnieju mogą wziąć udział szachiści, którzy zgłoszą się przed turniejem do dnia 04.12.2020 r. do godz. 20.00. oraz wpłacą wpisowe w dniu zawodów w wysokości 20 zł seniorzy oraz 10 zł juniorzy, emeryci i renciści (za okazaniem stosownych legitymacji).

Liczba miejsc ograniczona do 40 osób z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z zagrożeniem COVID-19. Decyduje kolejność zgłoszeń.

4. System rozgrywek:

- Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund po 12 + 3 sekund za ruch dla zawodnika.
- Zawody są zgłoszone do FIDE.

5. Sędziowanie:

- Turniej poprowadzi sędzia klasy państwowej Jarosław Wiśniewski (e-mail: 76jarwis@gmail.com, tel. nr 609-992-909). Zapisy do zawodów możliwe również za pomocą serwisu turniejowego: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_3705/

6. Nagrody:

- Po zakończeniu turnieju dla zawodników przewidziane są dyplomy i puchary za miejsca I-III oraz nagrody pieniężne w wysokości:

• Seniorzy: I miejsce - 150 zł, II miejsce - 100 zł, III miejsce - 80zł*

• Podana wysokość nagród zostanie wypłacona w przypadku startu co najmniej 40 zawodników, opłacających wpisowe.

• Juniorzy do lat 14 (bez podziału na płeć) za miejsca I-III Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy nagrody rzeczowe do 20 miejsca w klasyfikacji ogólnej lub do wyczerpania zapasów.

• Nagroda dla najmłodszego i najstarszego uczestnika turnieju oraz dla najlepszej kobiety.

7. Postanowienia końcowe:

- Organizator zapewnia sprzęt szachowy oraz słodki poczęstunek i bar kawowo – herbaciany,

- Wszyscy zawodnicy grają w ramach jednej grupy. Podział nagród w kolejności zajętych miejsc z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe.

- Organizator nie odpowiada za ubezpieczenia zawodników w turnieju.

- Ostateczna interpretacja regulaminu zawodów należy do sędziego głównego i organizatora.

- Organizator zapewni wszelkie możliwe środki ochrony osobistej (dezynfekcja rąk, odstępy pomiędzy grającymi, itp.). Zawodnicy natomiast oraz obsługa turnieju muszą poruszać się po obiekcie w maseczkach ochronnych, pod rygorem niedopuszczenia do zawodów.

- Z uwagi na obostrzenia sanitarne turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Apelujemy również o nieprzyjeżdżanie na zawody w przypadku posiadania objawów chorobowych (kaszel, katar, bóle mięśni, gorączka, itp.).

- Zawody są zgłoszone do oceny rankingowej FIDE!!! Opłata rankingowa zawarta jest w wysokości wpisowego.

- Startując w zawodach uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych (imię, nazwisko, data urodzenia, klub lub miasto) oraz wizerunku (galeria poturniejowa) na potrzeby organizacji, oceny sportowej i przeprowadzenia zawodów.

Materiał: Prezes Zarządu KPZSzach Jarosław Wiśniewski

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Sprawdzanie geometrii kół
Meble kuchenne
Stół z blatem szklanym + krzesła
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Modne aranżacje
0

Ocena pracy zdalnej przyczyną konfliktu między pracownikami a pracodawcami?

Przedsiębiorcy częściej niż pracownicy źle oceniają jakość# pracy zdalnej. Po upływie kilkunastu miesięcy, zastosowany w wielu przypadkach po raz pierwszy model zdalnego zatrudnienia, przynosi gorsze efekty zdaniem co trzeciego pracodawcy. Najmniej zadowoleni z home office są przedstawiciele handlu, przemysłu i mikrofirm. Opinię pracodawców podziela co piąty pracownik, a wielu z nich nie wie, jak się ocenić – wynika z badań przeprowadzonych dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że nie ma już powrotu do rzeczywistości sprzed Covid-19.

(czytaj więcej)
0

Czym galerie handlowe przyciągają klientów? Przedstawiamy wyniki sondy

Co jest najważniejsze dla odwiedzających centra handlowe po# pandemii? Według wyników najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield nadrzędne dla klientów odwiedzających centra handlowe są: możliwość dokonywania zakupów na miejscu, bez korzystania z internetu oraz możliwość zrobienia spontanicznych, nieplanowanych zakupów. Najmniej ważny dla konsumentów okazuje się udział w eventach organizowanych na terenie centrum oraz korzystanie z oferty fitness.

(czytaj więcej)
0

Zadbaj o wątrobę. Sprawdź jak ją chronić!

Co szkodzi wątrobie? Jak ją chronić, by służyła nam jak najdłużej? Dowiesz się dzięki kampanii „Listy od W.”

(czytaj więcej)
0

Ranking opieki nad dziećmi. Polska zajęła 27. miejsce

Według raportu UNICEF, Luksemburg, Islandia, Szwecja, Norwegia i Niemcy zajmują# najwyższe miejsca w rankingu dotyczącym opieki nad dziećmi wśród 41 krajów OECD i UE. Na najniższych miejscach uplasowały się: Słowacja, Stany Zjednoczone, Cypr, Szwajcaria i Australia. Polska zajęła 27. miejsce.

(czytaj więcej)