Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2022

Mistrzowskim krokiem przez życie. Zajęcia z Mariuszem Lewandowskim

fot. pow.

fot. pow.

Uczniowie ZS im. S. Staszica w Nakle nad Notecią uczestniczyli w zajęciach fitness # przeprowadzonych przez Mariusza Lewandowskiego Mistrza Świata Arnold Classic w fitness mężczyzn w Hiszpanii, Mistrza Europy w kulturystyce klasycznej w Estonii, 2 krotnego Mistrza Polski i 3 krotnego Zdobywcy Pucharu Polski.

Przez 5 godzin treningu uczestnicy mieli możliwość poznania różnego rodzaju ćwiczeń, przeprowadzenia rozmowy dotyczącej odpowiedniej diety, zrobienia zdjęć z Mistrzem. Zajęcia odbywały się przy motywujacej muzyce. Uczniowie klasy 8c z nakielskiej Czwórki wraz z wychowawcą panią Arletą Granowską również uczestniczyli w spotkaniu ćwicząc u boku swoich kolegów i koleżanek że Staszica. Panu Mariuszowi serdecznie dziękujemy za wizytę i dobry trening. Zajęcia te mogły się odbyć dzięki finansowaniu projektu przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

Koordynatorzy projektu: Alicja Kaniewska i Monika Daniel.

Materiał: Monika Daniel

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Ortodonta dla dzieci. Kiedy warto iść do kontroli?

Dbanie o zęby dzieci to nie tylko nauka szczotkowania. Warto także zatroszczyć się o prawidłowy zgryz. Zajmuje się tym ortodonta.

(czytaj więcej)