Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2022

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Wiktoria Wołk zdecydowanie najlepsza!

fot. PZPC

fot. PZPC

W weekend, 11 – 12 czerwca 2022 r. odbywają się Młodzieżowe# Mistrzostwa Polski do 23 lat w Podnoszeniu Ciężarów w Bydgoszczy.

W kategorii 59 kg najlepsza okazała się Wiktoria Wołk (Tarpan Mrocza) uzyskując wynik 180 kg w dwuboju. Wiktoria w rwaniu uzyskała 81 kg i w podrzucie 99 kg. Na drugim miejscu w tej kategorii uplasowała sie Martyna Komorowska (Atleta Gdańsk)  z wynikiem 147 (67+80), a na trzecim Aleksandra Bartosik (UMLKS Radomsko) 135 (60 + 75).

Organizatorami zawodów są: CWZS ,,Zawisza” Bydgoszcz – podnoszenie ciężarów, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Miasta Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów.

Źródło: PZPC

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

POMIDOR MALINOWY
5,99PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
SCHAB B/K
15,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Ortodonta dla dzieci. Kiedy warto iść do kontroli?

Dbanie o zęby dzieci to nie tylko nauka szczotkowania. Warto także zatroszczyć się o prawidłowy zgryz. Zajmuje się tym ortodonta.

(czytaj więcej)