Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Na urodzinach u Myszki Miki. Pyszny tort, zabawa i inne atrakcje

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

18 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola były na urodzinach u sympatycznej i dobrze znanej - Myszki Miki.

Na uczestników spotkania czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Animatorki z ,,Wesolandii" w Bydgoszczy w profesjonalny i zabawny sposób poprowadziły całą imprezę. Uroczy klaun w towarzystwie maskotek Minnie i Miki zapraszał dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabrakło urodzinowego, pysznego i ogromnego tortu, odśpiewania ,,Sto lat" , a także doskonałej zabawy przy dobrze znanych dzieciom przebojach. Były konkursy, pląsy, łapanie baniek mydlanych, kolorowanie kolorowanek. Wszystkiemu towarzyszył dobry humor, uśmiech i radość przedszkolaków. Sale zabaw i wejście przed przedszkolem zostało udekorowane postaciami dwóch myszek. Jednym z punktów urodzinowego przyjęcia było wręczenie dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego ,,Myszka Minnie i Miki". W jednej sali i na korytarzu wyeksponowano wszystkie, konkursowe prace plastyczne, które były niezwykle piękne, kolorowe i wyjątkowe. Dziękujemy p. D. Wiśniewskiej - dyrektor przedszkola, dzieciom, rodzicom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji i przebiegu imprezy u DOBRYCH LUDKÓW. Koordynatorzy imprezy: K. Jaskólska, E.Fikowska

Materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)