Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2021

Nie powinien wsiadać „za kierownicę”. 50-latek usłyszał zarzuty

fot. archiwum

fot. archiwum

Kcyńscy policjanci, po wcześniejszych ustaleniach dzielnicowego, zatrzymali# 50-latka, który wybrał się w trasę łamiąc tym samym dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, jaki wydał mu sąd. Mieszkaniec gminy dziś usłyszał zarzuty.

To, że po terenie jednej z podkcyńskich wsi przemieszcza się motorowerzysta, wobec którego sąd wydał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, ustalił wczoraj (30.11.21) dzielnicowy z miejscowego komisariatu.

Swoje informacje mundurowy szybko zweryfikował, a ustalony motorowerzysta już po chwili został skontrolowany. Weryfikacja personaliów 50-latka w policyjnej bazie potwierdziła, że cztery lata temu sąd zakazał mężczyźnie prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Zakaz ten został nałożony na kierującego dożywotnio.

Dzisiaj (01.12.21) mieszkaniec kcyńskiej gminy usłyszał zarzuty, a niebawem decyzję w jego sprawie podejmie sąd. Podejrzanemu, za lekceważenie wymiaru sprawiedliwości, grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)