Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 grudnia 2022

Nowak i Wołowski na topie. Brydzyści z sukcesem

fot. KP

fot. KP

Nakielska para Tomasz Nowaki i Piotr Wołowski wygrała turniej brydża sportowego w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach# Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

Brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 12 grudnia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach eliminacji KMP. Frekwencja dopisała, gdyż wystąpiło 11 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego (z Nakła, Mroczy, Łochowa, Rościmina, Sicienka i Więcborka). Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężyła nakielska para z klubu Eurobac Tomasz Nowak i Piotr Wołowski. Na drugim miejscu uplasowali się niezrzeszeni nakielanie Brunon Kaczmarek i Tadeusz Nitka. Trzecia pozycja przypadła parze Eurobac: Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński.

Po przeliczeniu rezultatów 492 par (z 34 ośrodków na 40) duet Nowak/Wołowski zajmuje 9 miejsce w kraju i ma realne szanse zdobyć ok. 90 punktów rankingowych. Na zdobycze punktowe szanse mają również kolejne nakielskie pary. Duet Nitka/Kaczmarek jest na 35 miejscu, a Wróblewicz/Zarembski na 107.

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano 19 grudnia. Będzie to grudniowa eliminacja KMP w grze na impy.

Wyniki turnieju:
1. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 61.25%
2. Brunon Kaczmarek/Tadeusz Nitka - 58.50%
3. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 54.33%
4. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski - 52.67%
5. Włodzimierz Heymann/Benedykt Mieszczak - 50.17%
6. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 48.50%
7. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 47.25%
7. Bartłomiej Pałubicki/Marceli Pluciński - 47.25%
9. Elżbieta Krajewska/Alina Majchrzak - 46.83%
9. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 46.83%
11. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński – 46.42%.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    przechodzień, w dniu 17-12-2022 02:17:49 napisał:

    oooo:) niesamowite ali prawdziwe

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bombka plastikowa ze zdjęciem
19,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)