Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

19 października 2021

Nowy szef nakielskiej „skarbówki”. Zmiany nastąpiły na początku miesiąca

fot. archiwum

fot. archiwum

Doszło do zmian kadrowych w Urzędzie Skarbowym w# Nakle. Od końca ubiegłego tygodnia nakielska „skarbówka” ma nowego naczelnika.

Mirosław Stypczyński nie jest już naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Nakle. Od soboty, 9 października, jego miejsce zajął Sławomir Lenartowicz. – Został on powołany na podstawie art. 27 ust. 1 ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej, zgodnie z którym naczelnika urzędu skarbowego powołuje szef Krajowej Administracji Skarbowej na wniosek dyrektora izby administracji skarbowej. Zmiana na stanowisku naczelnika wynika z ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej  – wyjaśnia rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Bartosz Stróżyński. Sławomir Lenartowicz ma doświadczenie w pracy w „skarbówce”. Pełnił m.in. funkcję zastępcy naczelnika Urzędu Skarbowego w Mogilnie. Z kolei Stypczyński, były już naczelnik US w Nakle, objął funkcję naczelnika US w Świeciu.

Oceń artykuł: 4 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Jola , w dniu 20-10-2021 12:56:41 napisał:

    O 20 lat za późno,nareszcie koniec kliki!!!!

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)