Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

05 lipca 2022

Oficjalne zakończenie przebudowy drogi. Inwestycja kosztowała ponad 3 mln zł

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

Dnia 30 Czerwca 2022r. pod kościołem w miejscowości Słupy oficjalne ukończono# inwestycję przebudowy drogi powiatowej nr 1946C Ciężkowo - Wąsosz na odcinku Ciężkowo - Słupy.

Przebudowę drogi powiatowej nr 1946C na odcinku Ciężkowo - Słupy dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Całkowita wartość dofinansowania wyniosła 3 246 939, 61 zł

Materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (6)

  obywatelka, w dniu 05-07-2022 16:46:25 napisał:

  Fajna droga, teraz tylko wsiadac na rower i smigac przed siebie

  odpowiedz

  • 1 (3)

  mrocza, w dniu 05-07-2022 19:31:21 napisał:

  a Matyldzin wybudowanie kiedy

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Paczer szrek, w dniu 05-07-2022 21:00:31 napisał:

  Super, gratulacje niech jest dla mieszkańców, a kiedy remont powiatowej od Józefowkowa do Paterka, prawa strona już spękana etc......

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Obserwator, w dniu 06-07-2022 08:46:47 napisał:

  No i najlepsi specjaliści do odbioru dróg. Tak że nie dziwmy się że po pół roku i drogi i chodniki są do poprawek

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ktos, w dniu 06-07-2022 11:55:38 napisał:

  Wogole to starostwo w Nakle-nadaje się do likwidacji !!!Bo ci z wyższych stołków dotują tych którzy nie zasłużyli na sponsoring!!!!No ale w Nakle rzadza wciąż ci sami i dlatego tak te lewe interesami się kręcą szkoda komentować!!!!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Urban, w dniu 06-07-2022 18:06:26 napisał:

  Jestem ciekawy jak długo wytrzyma ten asfald za pół roku będą już poprawki znając zycie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Budowa hal
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)