Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Ognisko integracyjne. Doskonałe warunki do odpoczynku

fot. powierzone

fot. powierzone

Pod koniec października uczniowie klasy I technikum architektury krajobrazu i I technikum rolniczego z ZSCKR w Samostrzelu #wraz z wychowawcami Ewą Zdrojewską Baliniak i Olgą Cegielską zorganizowali wspólne ognisko integracyjne.

Oprócz tradycyjnego pieczenia kiełbasek uczniowie wzięli udział w różnych zabawach, które były znakomitą okazją do wzajemnego poznania się, pogłębienia więzi, otworzenia się na drugi ego człowieka i spojrzenia na siebie z całkowicie innej perspektywy z dala od obowiązków szkolnych.

Celebrowanie wspólnego czasu, obcowanie z naturą i świeże powietrze stworzyły świetne warunki do odpoczynku, a kapryśna nieprzewidywalna pogoda dodała tylko dreszczyku emocji i wielu powodów do uśmiechu.

Tekst: Olga Cegielska

Materiał: Damian Poniewierski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)