Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2022

Ogólnopolski konkurs „Żyj Finansowo!”. Olivier Kasprzak finalistą

fot. pow.

fot. pow.

W ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu# osobistym” organizowany jest ogólnopolski konkurs dla uczniów, którego celem jest zwiększenie efektywności przyswajania nabytej wiedzy z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami osobistymi.

Uczeń klasy drugiej technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista Zespołu Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią Olivier Kasprzak został finalistą konkursu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.

Do finału zakwalifikowało się 10 uczniów z całej Polski, z województwa kujawsko – pomorskiego tylko jeden – Olivier. Finał Konkursu odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2022 r. w Warszawie.

Gratulujemy! Opiekunem merytorycznym ucznia jest M.Fedec.

Materiał: Małgorzata Fedec

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 29 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Ortodonta dla dzieci. Kiedy warto iść do kontroli?

Dbanie o zęby dzieci to nie tylko nauka szczotkowania. Warto także zatroszczyć się o prawidłowy zgryz. Zajmuje się tym ortodonta.

(czytaj więcej)