Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2023

Piknik na boisku. Popołudnie pełne ruchu i dobrej zabawy

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

7 czerwca spotkaliśmy się na boisku w Sadkach z grupą Sówek z Przedszkola #Dobre Ludki w Sadkach.

Dzięki współpracy z przedszkolem mieliśmy przyjemność zorganizować nie tylko wspólny piknik, ale także obserwować przy pracy Panią Sylwię Goszka (instruktorka zajęć marki Sensoplastyka).

Pierwszą atrakcją dla dzieci był mecz piłki nożnej. Chłopcy już od dłuższego czasu wyczekiwali tego wydarzenia. Z zapałem stanęli do walki z drużyną koleżanek z grupy i ich mam. Mecz był bardzo zacięty, ale wszystko przebiegło w duchu fair play, pod czujnym okiem profesjonalnego sędziego.

Następnie każdy miał chwilę czasu dla siebie. Chłopcy chętnie zostali na boisku kopiąc piłkę. Dziewczynki biegały między bańkami, rodzice siedząc na kocach obserwowali swoje pociechy.

Na zakończenie nasze animatorki (Magdalena Sobiecka oraz Monika Mitek) pomogły Pani Sylwii stworzyć smaczny obraz. Dzieci zasiadły na wyznaczonym miejscu i rozpoczęły zajęcia Sensoplastyki® prowadzone przez instruktorkę Panią Sylwia Goszka. Swoboda działania, kolorowy bałagan i radość w oczach dzieci.

Możemy się pochwalić, że i w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach już niedługo będą się odbywać podobne zajęcia. Musimy się jeszcze tylko odrobinę doszkolić.

To było popołudnie pełne uśmiechów, ruchu i dobrej zabawy. Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii i Pani Gosi, przybyłym rodzicom i ich dzieciom.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)