Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2023

Piknik na boisku. Popołudnie pełne ruchu i dobrej zabawy

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

fot. Magdalena Sobiecka, Monika Mitek

7 czerwca spotkaliśmy się na boisku w Sadkach z grupą Sówek z Przedszkola #Dobre Ludki w Sadkach.

Dzięki współpracy z przedszkolem mieliśmy przyjemność zorganizować nie tylko wspólny piknik, ale także obserwować przy pracy Panią Sylwię Goszka (instruktorka zajęć marki Sensoplastyka).

Pierwszą atrakcją dla dzieci był mecz piłki nożnej. Chłopcy już od dłuższego czasu wyczekiwali tego wydarzenia. Z zapałem stanęli do walki z drużyną koleżanek z grupy i ich mam. Mecz był bardzo zacięty, ale wszystko przebiegło w duchu fair play, pod czujnym okiem profesjonalnego sędziego.

Następnie każdy miał chwilę czasu dla siebie. Chłopcy chętnie zostali na boisku kopiąc piłkę. Dziewczynki biegały między bańkami, rodzice siedząc na kocach obserwowali swoje pociechy.

Na zakończenie nasze animatorki (Magdalena Sobiecka oraz Monika Mitek) pomogły Pani Sylwii stworzyć smaczny obraz. Dzieci zasiadły na wyznaczonym miejscu i rozpoczęły zajęcia Sensoplastyki® prowadzone przez instruktorkę Panią Sylwia Goszka. Swoboda działania, kolorowy bałagan i radość w oczach dzieci.

Możemy się pochwalić, że i w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach już niedługo będą się odbywać podobne zajęcia. Musimy się jeszcze tylko odrobinę doszkolić.

To było popołudnie pełne uśmiechów, ruchu i dobrej zabawy. Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii i Pani Gosi, przybyłym rodzicom i ich dzieciom.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)