Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

23 maja 2022

Piknik w Broniewie. W ten dzień nie zabrakło atrakcji

fot. Mariusz Czyż

fot. Mariusz Czyż

W miniony piątek (20 maja) odbył się# trzeci piknik prozdrowotnych w gminie Sadki. Wydarzenie miało miejsce w Broniewie i rozpoczęło się o godzinie 17:00.

Imprezę otworzył Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz oraz Sołtys wsi Alina Musiał.

Pierwszą atrakcją przewidzianą dla mieszkańców był fitness, do udziału w którym zachęcała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach Iwona Biniak. Po godzinnych ćwiczeniach przyszedł czas na atrakcje dla najmłodszych. Animatorka z "Nie Pękaj" zgromadziła dzieci przed sceną i przeprowadziła z nimi mnóstwo zabaw, w których chętnie uczestniczyły. Przez 2 godziny do ich dyspozycji były także dmuchane zamki, z których mogli do woli korzystać. O godzinie 19:00 na scenie pojawił się Adam Krajewski, artysta z Bydgoszczy. Muzyk skocznymi przebojami poderwał do tańca mieszkańców Broniewa.

Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Sadki, Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach oraz Sołectwo Broniewo.

Środki na ten cel pochodzą z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i stanowią nagrodę dla Gminy Sadki za zajęcie I miejsca w konkursie „Rosnąca Odporność” premiującym gminy, które osiągnęły najwyższy wzrost poziomu zaszczepienia swoich mieszkańców.

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska - GOK w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Ortodonta dla dzieci. Kiedy warto iść do kontroli?

Dbanie o zęby dzieci to nie tylko nauka szczotkowania. Warto także zatroszczyć się o prawidłowy zgryz. Zajmuje się tym ortodonta.

(czytaj więcej)