Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2015

Plantacja choinek – najlepsze drzewka znajdziesz właśnie tutaj!

Na miejscu dostępne jest wszystko, co niezbędne do wycięcia i przygotowania wybranego drzewka do transportu. Zawsze można też liczyć na wsparcie pracowników

Na miejscu dostępne jest wszystko, co niezbędne do wycięcia i przygotowania wybranego drzewka do transportu. Zawsze można też liczyć na wsparcie pracowników

Choinki to jeden z najpiękniejszych symboli świąt Bożego Narodzenia. Wielu z nas nie wyobraża sobie tego wyjątkowego czasu bez pachnącego świerku. Dlaczego warto wybrać się po choinkę na plantację?

Choinki z plantacji – pachną bardziej, stoją dłużej

Po pierwsze choinki z plantacji podczas wzrostu mają dużo światła, są gęste i równe. – Drzewka w Starym Jarużynie są zawsze świeżo ścięte. Dzięki temu można cieszyć się ich naturalnym zapachem, a ozdobą domu będą jeszcze długo po Świętach – tłumaczy właściciel plantacji. Kupując choinki przy marketach czy na placach nie wiemy, kiedy były ścięte, w jakich warunkach transportowane i przechowywane. Może okazać się, że po kilku dniach zaczną żółknąć i gubić igły.

Plantacja choinek w Starym Jarużynie – nastrój i jakość w przystępnej cenie

Odwiedziny plantacji choinek to świetna okazja, aby poczuć świąteczny nastrój i wybrać wymarzone drzewko bez pośpiechu i kolejek. W okresie przedświątecznym plantacja w Starym Jarużynie oferuje zarówno choinki cięte: świerk srebrzysty, świerk pospolity, jodłę kaukaską,  jak i choinki w donicach z bryłą korzeniową: świerk srebrzysty i świerk serbski. Jeśli szukasz pięknej i świeżej choinki w przystępnej cenie, na plantacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Plantacja choinek Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Szubin i okolice!

Na plantację choinek warto wybrać się z całą rodziną i przyjaciółmi. Plantacja choinek w Starym Jarużynie zlokalizowana jest blisko większych miast:

  • Nakło nad Notecią – 10 minut
  • Szubin – 12 minut
  • Bydgoszcz – 30 minut

Na miejscu dostępne jest wszystko, co niezbędne do wycięcia i przygotowania wybranego drzewka do transportu. Plantacja choinek udostępnia także ciepły kącik, w którym można się ogrzać. To świetny pomysł na spędzenie świątecznego dnia na świeżym powietrzu!

Artykuł sponsorowany

Na plantacji w Starym Jarużynie z pewnością znajdziesz wymarzone drzewko Na plantacji w Starym Jarużynie z pewnością znajdziesz wymarzone drzewko

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)