Dziś mamy 21 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Policyjne uroczystości. Mianowania i powołania na stanowiska kierownicze

fot. powierzone

fot. powierzone

W miniony wtorek (16.05.23) odbyły się uroczystości powołania i mianowania# policjantów na stanowiska kierownicze w Mroczy oraz w Sadkach. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz.

W miniony wtorek (16.05.23) podczas uroczystej zbiórki na terenie sadkowskiego posterunku Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Sadkach mł. asp. Marcina Pilcha, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Tego samego dnia, w mroteckim komisariacie, podczas podobnej uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Mroczy kom. Dariusza Pezackiego, który również dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Komendant pogratulował awansu swoim podwładnym, podziękował za dotychczasową służbę i wyraził nadzieję na dalszą udaną współpracę.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)