Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Policyjne uroczystości. Mianowania i powołania na stanowiska kierownicze

fot. powierzone

fot. powierzone

W miniony wtorek (16.05.23) odbyły się uroczystości powołania i mianowania# policjantów na stanowiska kierownicze w Mroczy oraz w Sadkach. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz.

W miniony wtorek (16.05.23) podczas uroczystej zbiórki na terenie sadkowskiego posterunku Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Sadkach mł. asp. Marcina Pilcha, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Tego samego dnia, w mroteckim komisariacie, podczas podobnej uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Mroczy kom. Dariusza Pezackiego, który również dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Komendant pogratulował awansu swoim podwładnym, podziękował za dotychczasową służbę i wyraził nadzieję na dalszą udaną współpracę.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)