Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

06 maja 2022

Postawili na aktywne spędzenie czasu. Udana wycieczka do Woli

fot. pow.

fot. pow.

W czwartek, 5 maja uczniowie z klas 8a i 7a ze# Szkoły Podstawowej w Sadkach wraz z Panią Jolantą Krzemińską i Panią Dorotą Krzemińską wyjechali spędzić aktywnie czas grając w paintballa do miejscowości Wola.

Podczas rozgrywek nie zabrakło uśmiechu i zabawy połączonej z wysiłkiem fizycznym. Wszyscy dzielnie walczyli i zasłużyli na odpoczynek w drodze powrotnej autokarem. Dziękujemy Pani Jolancie za organizację wyjazdu, Pani Dorocie za uczestnictwo w grach. Mamy nadzieję na więcej tak udanych wycieczek.

Materiał: Edyta Gólcz - SP w Sadkach 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)