Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

11 maja 2022

Poszukiwany mężczyzna ujęty przez policjanta zmierzającego do domu

fot. policja.gov.pl

fot. policja.gov.pl

Mundur zobowiązuje, o czym pamiętał# funkcjonariusz nakielskiej „patrolówki”, który w czasie wolnym ujął poszukiwanego 24-latka. Jeszcze tego samego dnia za zatrzymanym zamknęła się więzienna brama.

Policjant nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego, po zakończonej służbie, zmierzał do domu, kiedy na jednej z ulic zauważył znanego służbowo 24-latka. Funkcjonariusz był pewien, że za mężczyzną prowadzone są poszukiwania w związku z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, jaki wydał miejscowy sąd.

Funkcjonariusz ujął mężczyznę i na miejsce wezwał umundurowanych kolegów. Ci zweryfikowali personalia przekazanego im 24-latka w policyjnej bazie, potwierdzając fakt prowadzonych za nim poszukiwań. Zatrzymany jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę nałożoną na niego przez sąd.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle 

Oceń artykuł: 5 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 10 (14)

  emer.policjant, w dniu 11-05-2022 16:12:07 napisał:

  No i-? . Przecież to jego obowiązek a nie pańska łaska.Reakcja prawidłowa i oczekiwana.Gdyby okazało się,że nie dokonałby zatrzymania,byłoby zapewne postępowanie karne i wewnętrzne przez ZG BSW KGP. Mamy jako społeczeństwo Nakła bić brawa za oczywiste i oczekiwane działania stróżów które wynikają z ich obowiązków-? Czy chodzi o ilość lajków pod każdym artykułem na portalu wychwalających ich działania-?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Narcyz, w dniu 11-05-2022 18:04:09 napisał:

  Oj pawcio pawcio

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Sąsiadka, w dniu 11-05-2022 18:29:25 napisał:

  A,co z Świecą nic nie piszą a złapali go z dość dużą ilością około 2 kilogramów.Hahah.Ale to KWP Bydgoszcz.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Zz, w dniu 11-05-2022 20:36:51 napisał:

  A co Pawełek przeskrobał

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Budowa hal
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)