Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2022

Pożar poszycia leśnego! 6 zastępów walczyło z ogniem

fot. MM

fot. MM

Dzisiaj, 24 czerwca po godz. 11 doszło do pożaru lasu# za parkiem przemysłowym w Paterku.

Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów, m.in. JRG nr 1 w Nakle, 2 x OSP Nakło, OSP Cukrownia, OSP Paterek, OSP Sipiory. Do pożaru wezwano również policję.

Pożar został szybko zlokalizowany. Akcja gaśnicza przebiegła sprawnie. Aktualnie trwa akcja dogaszania poszycia leśnego.

Na czas prowadzonych działań, ruch odbywa się w sposób wahadłowy.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  paterek, w dniu 24-06-2022 12:52:55 napisał:

  ten park przemyslowy to kolejna lipna inwestycja nic tam sie nie dzieje a obiecywali juz lata temu

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (12)

  zmit, w dniu 24-06-2022 13:06:35 napisał:

  moglo powstac cos bardzo duzego ale krzykacze nie pozwolili dosc do glosu inwestorowi

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Pan Boczek , w dniu 24-06-2022 13:15:15 napisał:

  Szkoda, mogło powstać, niedługo zacznie się bezrobocie, w sklepach budowlanych już powoli widać pustki a to zły znak....

  odpowiedz

  • 1 (3)

  papiesz2137 sa, w dniu 24-06-2022 13:32:43 napisał:

  O biurkowe trolle sie ocknely :D lepiej tam klikajcie zeby petentom kknage szybko o p i e r d o l i ć bo zaraz wybory i lecicie wszyscy z rowerka ;)

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Ciekawe, w dniu 24-06-2022 15:12:07 napisał:

  Co się działo na młyńskiej Karetka i policja na sygnale

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)