Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 sierpnia 2022

Pożar samochodu osobowego! Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej

fot. OSP Wojnowo

fot. OSP Wojnowo

Wczoraj (1 sierpnia) w Szczutkach wybuchł pożar samochodu osobowego. Na miejscu# działały 3 zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:04. Na miejsce zadysponowano łącznie trzy zastępy straży pożarnej: jeden z OSP Wojnowo i dwa z JRG 3 Bydgoszcz. Działania straży opierały się na ugaszeniu pożaru za pomocą prądów wody i zabezpieczeniu pojazdu oraz pobliskiej ściółki. Na czas prowadzenia działań, druhowie kierowali ruchem.

Źródło: OSP Wojnowo

Aktualizacja

Z informacji przekazanych nam przez oficera prasowego KM PSP Bydgoszcz, st. kpt. Karola Smarza, prawdopodobną przyczyną wybuchu pożaru było zwarcie w elektryce pojazdu marki Renault Clio, w wyniku czego ogień zdążył doszczętnie strawić samochód. Wstępnie przypuszcza się, że szkody wyniosły około 5 tys. złotych. Płomienie udało się ugasić za pomocą dwóch prądów wody.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)