Dziś mamy 24 maja 2025, sobota, imieniny obchodzą:

25 kwietnia 2025

Pożegnanie tegorocznych absolwentów. To już ostatnia prosta przed maturą!

fot. MM

fot. MM

25 kwietnia w Zespole Szkół im. Stanisława# Staszica w Nakle odbyła się wyjątkowa uroczystość, w trakcie której szkolna społeczność oficjalnie pożegnała tegorocznych absolwentów.

Przybyłych wychowawców, uczniów i ich rodziców powitało grono pedagogiczne na czele z dyrektorem szkoły Dariuszem Betscherem. W trakcie uroczystości uczniowie odebrali wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce, a także m.in. za osiągnięcia sportowe i działalność w ramach wolontariatu. Nie zabrakło również muzycznych występów artystycznych w wykonaniu uczennic szkoły.

Uczniowie nakielskiego "Staszica" od teraz mają nieco ponad tydzień na ostatnie przygotowania do egzaminów maturalnych. Egzaminy pisemne potrwają od 5 do 22 maja, natomiast ustne od 9 do 24 maja. Dodatkowy termin egzaminu maturalnego dla uczniów, którzy z przyczyn losowych bądź zdrowotnych nie przystąpią do niego w terminie głównym, zaplanowany zostanie w okresie od 3 do 17 czerwca.

Jeśli chodzi o wyniki egzaminu maturalnego, to te ogłoszone zostaną 8 lipca. Z kolei sesja egzaminów poprawkowych odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia. Wyniki tych konkretnych egzaminów ogłoszone zostaną 10 września.

Oceń artykuł: 28 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    Poradny, w dniu 26-04-2025 07:38:03 napisał:

    A gdzie artykuł o sesji rady gminy. Czyżby za dużo komentarzy w takich artykułach i teraz to temat tabu? Jak przebiega kontrola nik w ug sadki? Czy budowlaniec już podał gminę do sądu jak mówił na jednej z sesji?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Budowa magazynów
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Zadaj pytanie
40PLN
0

Muzeum Ziemiaństwa. Podpisano umowę na rewitalizację parku

W podtoruńskiej Nawrze, gdzie ulokujemy przyszłe Muzeum# Ziemiaństwa im. Rodziny Sczanieckich, trwają remont konserwatorski i działania rewitalizacyjno-odtworzeniowe w zabytkowym zespole pałacowo-parkowym. 22 maja, w obecności marszałka Piotra Całbeckiego i przedstawicieli lokalnych władz, podpisana została umowa z wykonawcą pierwszego etapu rewitalizacji części parkowej.

(czytaj więcej)
0

Pociąg na Hel. Pasażerowie nadali mu nazwę

Nazwę „Latarnik” dla powracającego do # rozkładu jazdy pociągu na Hel wybrali pasażerowie w konkursie zorganizowanym przez samorząd województwa (który jest organizatorem pasażerskich przewozów kolejowych w regionie) i przewoźnika (spółkę Arriva). Zwycięzcom gratulowała dziś (14 maja) wicemarszałek Aneta Jędrzejewska z przedstawicielami spółki Arriva. Pierwszy kurs pociągu 19 czerwca.

(czytaj więcej)
0

Sto lat, dwie kobiety, tysiące wspomnień. Dwa jubileusze urodzin

Dwie kobiety, sto lat życia i niezliczone historie. Anna Musiał z # Jadwigowa (powiat nakielski) i Helena Łukaszewska z Wituni (powiat sępoleński) świętują setne urodziny. Jedna wychowała siedmioro dzieci, druga jeszcze kilka lat temu ćwiczyła na siłowni plenerowej. Obie przetrwały wojnę, ciężko pracowały i dziś, otoczone rodziną, z sentymentem wspominają dawne czasy.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)