Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

23 listopada 2022

Pracownia kartek świątecznych i bombki. Świąteczny klimat.

fot. powierzone

fot. powierzone

Młodsza grupa wykonała bombki. Do ich stworzenia potrzebne były sklejki, biała farba, pędzle, błyszcące dżety, tasiemki, cekiny i #brokatowe arkusze papieru.

Dzieciaczki naprawdę się postarały i wróciły do domu z pięknymi ozdobami!

Starsze dzieci zamieniły salę 33 w pracownię kartek świątecznych! Można już było poczuć klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia! Na stołach poza kartkami stanowiącymi bazę pojawiły się różnorakie papiery- błyszczące, brokatowe, z teksturą, czy nadrukami świątecznymi, poza tym: ozdobne dziurkacze, sznureczki, tasiemki, dżety, sztuczny śnieg, plastikowe arkusze i wiele innych ciekawych ozdób.

Każdy uczestnik bardzo zaangażował się w wykonywanie swojej pracy i dał z siebie wszystko. Efekty były piękne!

Większość dzieci postanowiła przekazać swoje dzieła na nasz doroczny konkurs "Najpiękniejsza Kartka Świąteczna". Trzymamy za Was kciuki!

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przygotowała je i przeprowadziła animator kultury GOK Magdalena Sobiecka.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)