Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Projekt „RolMOWki” rozpoczęty. Dla uczestników przygotowano wiele zajęć

fot. pow.

fot. pow.

Od 1 września 2021r. w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w# Samostrzelu rozpoczęła się realizacja projektu „RolMOWki”, zajęć pozalekcyjnych finansowanym przez Powiat Nakielski. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest wychowawca MOW w Samostrzelu Aleksandra Piszczek.

Głównym celem projektu RolMOWki jest stworzenie warunków umożliwiających wszechstronny rozwój wychowanek dostosowany do ich możliwości i potrzeb poprzez organizację zajęć rekreacyjno – sportowych. Proponowana nauka jazdy na rolkach i inne działania zawarte w projekcie, pozwolą ponadto na realizację takich istotnych założeń jak: resocjalizacja podopiecznych MOW przez sport, integracja wychowanek, nauka współdziałania w grupie, nabycie umiejętności podporządkowania się określonym zasadom, wdrażanie do samodyscypliny, kształtowanie umiejętności sportowych, ukazanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego, kształtowanie nawyku zdrowego stylu życia, poszerzenie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Kolejne działania projektu zajęć pozalekcyjnych już niebawem.

Materiał: Aleksandra Piszczek - wychowawca MOW w Samostrzelu

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Olej Kujawski
8,99PLN
Jagr masło
5,33PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ziemniaki
0,99PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)