Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Przedszkolaki na "Dzikim Zachodzie". Wycieczka do westernowego miasteczka

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 18 maja 2023r. dzieci z grupy „Sówki” z Przedszkola# Gminy Sadki „Dobre Ludki” udały się na wycieczkę do westernowego miasteczka Silverado City w Bożejewiczkach koło Żnina

Dzieci mieli możliwość zwiedzenia miasteczka zbudowanego na podobieństwo Dzikiego Zachodu, w którym znajdował się m.in.: fort z wojny secesyjnej, więzienie. Na głównej ulicy miasta Silverado czekał: największy w Polsce Saloon, Amphithater, Bank. Dzieci zwiedzili również Minii Zoo, w którym spotkali kucyki, świnki, króliki, kozy, alpaki i owieczki. Poza tym obejrzeli zabawną scenkę z życia mieszkańców Silverado City, napad na bank, konne i kowbojskie pokazy. Poza tym uczniowie mogli skorzystać z placu zabaw, w tym z „Dmuchańców”.

Wszyscy tego dnia wrócili do swoich domów radośni i pełni wrażeń. Pobyt w Silverado City dzieciom bardzo się podobał, niejeden chciałby tam jeszcze powrócić.

Materiał: Sylwia Goszka - wychowawca grupy "Sówki"

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)